IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Condition
ka: პირობა

en: Plugin
ka: ჩანართი
