IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: Save rule
km: រក្សាទុក​ច្បាប់
