IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: Save rule
ku: یاسا هەڵگرە
