IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Preset ID
lt: Parinkties ID

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
