IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Response
lv: Atbilde

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu

en: Are you sure you want to unban this IP address?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties atbloķēt šo IP adresi?
