IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Condition
ml: അവസ്ഥ
