IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Created
mn: Үүссэн

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
