IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Condition
mr: अट
