IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: IP Address
ms: Alamat IP

en: Add rule
ms: Tambah peraturan

en: Save rule
ms: Simpan peraturan
