IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Condition
ne: अवस्था
