IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Response
oc: Responsa

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Add rule
oc: Apondre una règla

en: Add new rule
oc: Apondre una novèla règla

en: Save rule
oc: Enregistrar la règla
