IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: - None -
pl: - Brak -

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Condition
pl: Warunek

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie znaleziono

en: Add new rule
pl: Dodaj nową regułę

en: Save rule
pl: Zachowaj regułę

en: Presets
pl: Zestawy

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Preset ID
pl: ID zestawu

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
