IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Multiplier
ro: Multiplicator

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Condition
ro: Condiție

en: Save rule
ro: Salvează regula

en: Referer
ro: Sursa

en: Preset ID
ro: ID Preset

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
