IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Response
ru: Ответ

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Multiplier
ru: Множитель

en: Add rule
ru: Добавить правило

en: Condition
ru: Условие

en: Plugin
ru: Плагин

en: 404 Not Found
ru: 404 Не найдено

en: Add new rule
ru: Добавить новое правило

en: Save rule
ru: Сохранить правило

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Referer
ru: Источник

en: Preset ID
ru: ID предустановки

en: Plugin ID
ru: ID плагина
