IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
