IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Condition
sk: Podmienka

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Save rule
sk: Uložiť pravidlo

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
