IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Save rule
sl: Shrani pravilo
