IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: Save rule
sq: Ruaj rregullën
