IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Created
sr: Направљено

en: Condition
sr: Услов
