IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Response
sv: Svar

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Multiplier
sv: Multiplikator

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: Condition
sv: Villkor

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Add new rule
sv: Lägg till ny regel

en: Save rule
sv: Spara regel

en: Presets
sv: Förval

en: Referer
sv: Refererare

en: Preset ID
sv: ID-nummer för förhandsinställning

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
