IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Response
ta: பதில்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Multiplier
ta: பெருக்கி

en: Condition
ta: நிபந்தனை
