IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Created
te: సృష్టితం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Condition
te: నియమం
