IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Save rule
th: บันทึกกฎ
