IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Response
tr: Yanıt

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Multiplier
tr: Çarpan

en: Add rule
tr: Kural ekle

en: Condition
tr: Koşul

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Add new rule
tr: Yeni kural ekle

en: Save rule
tr: Kuralı kaydet

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Preset ID
tr: Önceden Ayarlanmış Kimlik

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
