IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Response
uk: Відповідь

en: - None -
uk: - Немає -

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Multiplier
uk: Множник

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Condition
uk: Умова

en: Plugin
uk: Плаґін

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Save rule
uk: Зберегти правило

en: Use regular expressions
uk: Використовувати регулярні вирази

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Referer
uk: Джерело

en: Preset ID
uk: ID набору

en: 403 Forbidden
uk: 403 Заборонено

en: Instance ID
uk: Ідентифікатор екземпляра

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
