IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Condition
ur: شرط
