IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Add new rule
vi: Thêm luật mới

en: Save rule
vi: Lưu quy tắc

en: Use regular expressions
vi: Dùng các biểu thức chính quy.

en: Referer
vi: Tham chiếu
