IP Limiter (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Multiplier
ar: مضاعف
