IP Limiter (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Multiplier
az: Çarpan
