IP Limiter (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང
