IP Limiter (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Multiplier
de: Multiplikator

en: Time period
de: Zeitspanne

en: Response type
de: Antworttyp
