IP Limiter (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Multiplier
et: Kordaja
