IP Limiter (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: Time period
nl: Periode
