User IP Lookup (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
hr: Ime korisničkog računa

en: Time
hr: Vrijeme

en: Region
hr: Regija

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
