User IP Lookup (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Time
ja: 時間

en: Region
ja: リージョン

en: Custom
ja: カスタム

en: City
ja: 市区町村

en: About
ja: アバウト

en: Uid
ja: ユーザーID
