User IP Lookup (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Time
sv: Tid

en: Custom
sv: Anpassad

en: City
sv: Stad

en: About
sv: Om
