User IP Lookup (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
ta: கணக்கின் பெயர்

en: Time
ta: நேரம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
