User IP Lookup (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
te: ఖాతా పేరు

en: Time
te: సమయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి
