User IP Lookup (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Time
he: זמן

en: Region
he: איזור

en: Custom
he: מותאם

en: City
he: עיר

en: About
he: אודות
