User IP Lookup (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Time
nl: Tijd

en: Region
nl: Gebied

en: Custom
nl: Aangepast

en: City
nl: Plaats

en: About
nl: Over
