User IP Lookup (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
be: Назва рахунку

en: Time
be: Час

en: Region
be: Рэгіён

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
