User IP Lookup (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
hi: खाते का नाम

en: Time
hi: समय

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
