User IP Lookup (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Time
lt: Laikas

en: Region
lt: Sritis

en: Custom
lt: Savitas

en: City
lt: Miestas

en: About
lt: Apie
