User IP Lookup (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Time
el: Ώρα

en: Region
el: Περιοχή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: City
el: Πόλη

en: About
el: Περί
