User IP Lookup (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Time
is: Tími

en: Region
is: Svæði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: City
is: Borg

en: About
is: Um
