User IP Lookup (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
pt: Nome da conta

en: Time
pt: Hora

en: Region
pt: Região

en: Custom
pt: Personalizado

en: City
pt: Município/Concelho

en: About
pt: Sobre
