User IP Lookup (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Time
ca: Hora

en: Region
ca: Regió

en: Custom
ca: Personalitzat

en: City
ca: Ciutat

en: About
ca: Detalls
