User IP Lookup (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Time
fi: Aika

en: Region
fi: Alue

en: Custom
fi: Oma

en: City
fi: Kaupunki

en: About
fi: Tietoja
