User IP Lookup (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
fr: Nom du compte

en: Time
fr: Heure

en: Region
fr: Région

en: Custom
fr: Personnalisé

en: City
fr: Ville

en: About
fr: À propos
