User IP Lookup (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Time
gl: Hora

en: Region
gl: Área

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información
